O firmie

Firma SANITEX istnieje w Polsce od 1995 roku. Działamy nieprzerwanie od tej pory, stale rozwijając się dzieki zaufaniu, którym Państwo nas obdarzacie. Jesteśmy importerem i dystrybutorem diatermii chirurgicznych włoskiej firmy LED SpA.
Nasze wieloletnie doświadczenie, wysoka fachowość i stabilność ekonomiczna gwarantują najwyższy poziom realizacji zamówień, czego dowodem jest fakt, że mamy przyjemność współpracować z kilkoma tysiącami placówek publicznej i niepublicznej służby zdrowia na terenie całej Polski.
Celem naszym jest utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług, oferowanie urządzeń na najwyższym poziomie jakościowym, wyróżniających się nowoczesnością rozwiązań technicznych, bezpieczeństwa i wymogów środowiska naturalnego oraz kompleksowość dostaw.

Nasze produkty prezentujemy podczas specjalistycznych kongresów i targów.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań, żeby każdy klient był zadowolony z zakupów w naszej firmie!

pOTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeżeli potrzebujesz pomocy, nie czekaj napisz nam wiadomość, a my do Ciebie oddzwonimy, najszybciej jak to jest tylko możliwe.